Пошук
  • Александр Ищенко

Питання та відповіді

Оновлено: 1 квіт.

Часті питання про випускні альбоми і фотокниги

1. Скільки коштує випускний альбом чи фотокнига?

Мінімальна ціна випускного альбому-фотокниги складає 350 грн. За цю ціну ми пропонуємо бюджетний варіант - фотокнигу в твердій обкладинці з листами формату А5 (15х21 см.), обсягом 12 сторінок. Як показує практика, оптимальним варіантом випускної фотокниги, який дозволяє красиво розмістити на сторінках усі портрети та велика кількість групових фотографій для групи 15-25 осіб, є фотокнига формату А4, об'ємом близько 20 сторінок. Вартість такої фотокниги складає від 550 грн.

2. Які послуги включено у вартість фотокниг?

У вартість фотокниг включені абсолютно всі послуги, необхідні для створення випускного альбому: приїзд асистента для демонстрації прикладів наших випускних фотокниг, фотозйомка портретів зі студійним світлом і виїзна фотозйомка на природі, ретуш та корекція кольорів фотографій, підбір дизайну та верстка макета альбому, друк фотокни готового замовлення будь-яке зручне для вас місце в межах Києва.

3. Чи можливі знижки на випускні фотокниги студії "ФотоЧудо"?

Можливість індивідуальної знижки обумовлюється залежно від конкретних умов фотозйомки, в даний момент ми пропонуємо сезонні знижки на випускні альбоми, фотозйомка яких проводитиметься восени та зимовим сезоном 2021-2022 років.

4. Чи працюєте ви у вихідні?

Так, за індивідуальною домовленістю ми працюємо і у вихідні дні.

5. Де відбувається фотографування для випускного альбому?

Для портретної фотозйомки ми пропонуємо замовникам на вибір два варіанти: фотографування портретів на природі, на тлі зелені парків або осіннього листя, або фотографування з використанням професійного студійного обладнання та портативних фонів у приміщенні. Вартість фотокниги за будь-якого з вибраних вами варіантів не змінюється.

Але для проведення студійної фотосесії замовнику необхідно надати будь-яке вільне приміщення достатньої площі (мінімум 5-6 метрів завдовжки) для встановлення професійних студійних освітлювачів та фонів (обов'язково наявність розеток). Установка обладнання проводиться протягом 15-20 хвилин перед початком зйомки. Як правило, жодних складнощів з підбором приміщень не виникає: у дитячому садку це може бути ігрова кімната, у школі – будь-який вільний клас, спортивний чи актовий зал, для студентів – підійде практично будь-яка аудиторія.

Виїзна фотографування на природі проводиться нашим випускним фотографом у будь-якій точці Києва: у парках, ботанічних садах або безпосередньо поблизу навчального закладу майбутніх випускників.

6. Скільки часу триває зйомка на випускний альбом?

Важко визначити жорсткі часові рамки для випускної фотосесії, все залежить від багатьох факторів: кількості людей, місця і умов зйомки і т.д. Але ми не працюємо нашвидкуруч, тому для середньої групи 15-25 чоловік необхідно мати достатній запас часу на фотозйомку - близько 3-х годин. Можливо, що необхідний матеріал знімається і набагато швидше, але якщо виникнуть якісь непередбачувані обставини не хотілося б робити зйомку в стилі "галопом по Європах" за півгодини, що залишилися.

7. Який термін виготовлення випускної фотокниги студії "ФотоЧудо"?

Як показує практика, середній термін виготовлення випускної фотокниги становить від 2 до 4 тижнів з моменту проведення фотосесії. Як правило, Ви озвучуєте дату, до якої Ви хотіли б отримати готовий випускний альбом, і ми робимо все, щоб укластися в ці терміни. Можливе термінове виготовлення фотокниги з підвищенням вартості замовлення на 50%.

8. Чи можна розмістити в альбомі фотографії особистого архіву групи? Чи це вплине на вартість фотокниги?

Так, розмістити фотографії групи їхнього особистого архіву у фотокнизі можна, за умови, що вони мають прийнятну якість (оцінюється дизайнером безпосередньо при роботі над макетом випускної фотокниги). Вартість випускної фотокниги не зміниться.

9. Хто вибирає дизайн нашої випускної фотокниги?

Що стосується дизайну випускних фотокниг студії "ФотоЧудо" - тут немає жодних обмежень. Перед фотозйомкою ми надаємо на вибір близько 50-ти базових макетів фотокниг, що є в нашому портфоліо, де є макети абсолютно різних стилів, як барвисті та веселі, так і суворі та витримані, з різними фонами та рамками для фотографій. Серед запропонованих зразків ви можете вибрати вподобаний вам дизайн, так і висловити власні побажання щодо внутрішнього оформлення вашої випускної фотокниги. Можливі будь-які зміни, доповнення та комбінації із запропонованими базовими макетами, тому що ми у будь-якому випадку намагаємось зробити дизайн кожної випускної фотокниги індивідуальним та неповторним. Базові макети є лише допоміжними і служать візуального представлення наших дизайнерських можливостей, а не використовуються як готові шаблони. Для того, щоб усі побажання вашої групи щодо оформлення випускної фотокниги були враховані, їх необхідно чітко сформулювати та надати письмово до початку роботи дизайнера над макетом вашої випускної фотокниги.

10. Чи можуть брати участь у випускній фотосесії ті, хто не замовлятиме фотокнигу?

Так. Але бажано, щоб таких учасників було не більше ніж 5-6 осіб. Ті, хто не замовляють фотокнигу, можуть брати участь у фотосеії та замовити собі індивідуальний портрет чи загальну фотографію гурту за ціною від 25 до 60 грн. залежно від формату друку.

11. Хто обирає портрети для випускного альбому?

Так. Кожен випускник вибирає свою портретну фотографію для альбому особисто.

Студенти та старшокласники можуть зробити це безпосередньо під час фотосесії за допомогою перегляду на РК-екрані. Фотограф зробить стільки ваших кадрів, скільки буде потрібно, доки ви не залишитеся задоволені результатом. Для дитячих садків та школярів молодших класів ми пропонуємо особливу послугу - попередній друк дитячих портретів, з яких батьки можуть вибрати сподобалися кадри для розміщення в альбомі та окремого друку за ціною від 25 до 60 грн.

12. Коли відбувається оплата випускних фотокниг?

Передоплата у розмірі 50% від обумовленої вартості фотокниг вноситься в перший день фотозйомки. Сума, що залишилася, а також оплата за додатково замовлені послуги - при отриманні готового замовлення.

13. Чи можна розмістити у випускному альбомі студії "ФотоЧудо" контактну чи іншу текстову інформацію? Чи це вплине на вартість альбому?

Так, у фотокнизі можна розміщувати будь-яку текстову інформацію. На вартість це не вплине за умови, що всі текстові матеріали будуть надані дизайнеру в електронному вигляді, та впорядковані відповідним чином.

14. Чи можна розмістити у випускному альбомі фотографії викладачів? Чи це входить у вартість фотокниги?

Звичайно, жоден шкільний альбом не обходиться без участі викладачів, тому дана послуга не вимагає додаткової плати (за умови, що викладачів не більше 20 осіб). Головне – не забудьте заздалегідь запросити їх на вашу портретну зйомку, оскільки окремого виїзду для зйомки вчителів не буде.

15. Чи можна замовити випускний альбом для групи менше 10 чоловік?

Так. Але в такому разі вартість випускних фотокниг буде вищою. Націнка для невеликих груп розраховується індивідуально та становить від 20 до 40%.

16. Хто затверджує готовий макет випускної фотокниги?

Найкраще, щоб у групі було призначено людину, відповідальну за підготовку випускного альбому, який буде зв'язуватися з нашим менеджером за допомогою електронної пошти та телефону. Остаточне затвердження випускної фотокниги перед печаткою здійснює відповідальна особа.

17. Коли потрібно зателефонувати, щоб замовити випускного фотографа?

Як каже старе прислів'я: "не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні". Чим раніше ви призначите дату фотозйомки, тим більше шансів встигнути зайняти потрібний вам день. Ми приймаємо замовлення на випускні альбоми 7 днів на тиждень з 10:00 до 19:00.

18. Чи переноситься фотосесія через погану погоду?

Навесні та восени погода досить мінлива, тому навіть якщо зранку мрячить дощ, це не означає, що погода зіпсувалася на цілий день. Якщо прогноз погоди обіцяє покращення та явних катаклізмів не спостерігається, то призначена фотозйомка залишається чинною. Але якщо погода під час фотосесії не покращає, можливий додатковий безкоштовний приїзд фотографа в інший день.

19. Чи проводите ви фотосесії в інших містах України? Як це впливає на вартість випускної фотокниги?

Студія "ФотоЧудо" надає послуги випускної фотозйомки в інших містах України на умовах, що обговорюються індивідуально у кожному конкретному випадку. Можливі такі варіанти, коли вартість випускної фотокниги не збільшиться.

38 переглядів0 коментарів